Mercedes Benz S550 AMG


Czasami pogoda potrafi mocno utrudniać pracę.

W tym przypadku sesja zdjęciowa była przekładana kilka razy właśnie ze względu na trudne warunki atmosferyczne. Jednak w końcu się udało i słońce zapraszało na zdjęcia.
Na tło wybrałem współczesną architekturę, która swoją prostotą będzie pasować do elegancji linii auta. Kolejnym elementem decydującym o wyborze była kolorystyka. Biała perła Mercedesa wymagała ciemnego tła które pozwoli skupić uwagę na aucie.
Ze Słupska wyjechałem o czwartej w nocy specjalnie aby w Gdyni być chwilę po wschodzie. Delikatne nisko świecące słońce dawało idealne warunki do fotografowania. Auto ukryliśmy z zacienionej strony nowych biurowców. Lakier nie był wystawiony na bezpośrednie promienie słoneczne i udało się zarejestrować wszystkie niuanse przetłoczeń karoserii. Jedynym minusem takiego ustawienia auta była niska temperatura. Kolejnym elementem utrudniającym pracę był bałagan między budynkami i widoczna budowa kolejnego skrzydła. Każde ustawienie wymagało weryfikacji tła i odbić w lakierze auta tak aby nie było widać prac budowlanych w finalnym ujęciu.Komentarze

Popularne posty