BMW 3 E30 CoupeKolejne E30 przed moim obiektywem. Tym razem Coupe.

Poprzednio fotografowałem szarego sedana, którego zdjęcia również można zobaczyć na mojej stronie.
Oba auta należą do tej samej osoby. Posiadają jednak odmienny charakter co starałem się ukazać w sesjach tych aut. Białe Coupe tzw "Szeroka lampa" poprzez modyfikacje, które wprowadził właściciel zyskała charakter rozrabiaki.
Po pierwszych rozmowach na temat sesji w mojej głowie zrodził się pomysł na nocną sesję auta w ciemnym otoczeniu. Niestety w Słupsku takich miejsc jak na lekarstwo, to najczęściej teren prywatny. Na moje szczęście właściciel auta wiedział z kim rozmawiać na temat możliwości wjazdu.
Sztuczne oświetlenie i pochmurne niebo w połączeniu ze starą cegłą tworzyło kontrastową scenerię. W mojej głowie rodziły się kolejne pomysły na zdjęcia, które weryfikowałem na bieżąco jak auto stało już w danym miejscu. Czasami wcześniejsza wizja nie pasowała do tego co zastaliśmy po ustawieniu auta i sprzętu. Zdarzały się jednak momenty gdzie rzeczywistość przerastała oczekiwania.
Uwielbiam tworzyć niezależnie czy to seryjne czy tuningowane auto. Dla mnie ważny jest moment w którym szukam tego jednego wyjątkowego ujęcia. W dodatku jeśli jest to kolejne auto tego samego właściciela to cieszy mnie to jeszcze bardziej. Bo wynika z tego że efekty poprzedniej sesji przypadły do gustu.


Another E30 in front of my lens. This time the Coupe.

Previously, I photographed a gray sedan, whose photographs can also be seen on my website.
Both cars belong to the same person. However, they have a different character which I have tried to show in the sessions of these cars. Modifications done by the owner on the White Coupe gave it a  menace character
After the first talks about a phottoshoot I came up with the idea for a night session of the car in the a dark enviroment. Unfortunately, in Slupsk places like this are hard to find, most are private property. Lucky for me, the car owner know whom to talk about the possibility of entry.
Artificial lighting and cloudy sky conjunction with the old brick gave us a contrasting scenery. In my mind new ideas for the images were born every minut, which were verified on a regular basis as the car was already in place. Sometimes earlier ideas did not fit what we found after setting the car and equipment. But there were moments where reality surpassed expectations.
I love to create whether iths a factory or tuned car. Important to me is the moment in which I am looking for that one special shot. In addition, if it's another car of the same owner I enjoy it even more. Because it means that the owner liked shots from the previous photoshoot.

białe BMW serii 3 E30 coupe szeroka lampa

białe / white bmw e30 coupe
Komentarze

Popularne posty